Ochrana proti korozi

Průmyslové a antikorozní nátěry

Unitech Trade navrhuje a aplikuje antikorozní nátěry pro nejrůznější atmosférická prostředí od interiérů s vytápěným provozem  (C2) až po silně znečištěné venkovní průmyslová prostředí chemických výrobních provozů (C5-I).

Ve stálé nabídce jsou i ochranné hmoty do speciálních prostředí, (vysoké teploty, trvalá zvýšená vlhkost, trvalý nebo střídavý ponor) - viz Ochrana před působením chemických látek a vysokých teplot

Velmi často firma řeší ochranu povrchů v prostředí trvalého ponoru s vysokou abrazí nebo kavitací - viz Ochrana proti opotřebení kovových součástí proti abrazi, úderům, kavitaci, opravy úbytku materiálu .

Kvalitní aplikace je nemožná bez důkladné přípravy povrchu. V závislosti na použitých materiálech a přístupu k řešenému objektu se využívá různých postupů přípravy povrchu :

- ruční odrezení – St 2 …..3 ….

- tryskání tlakovou vodou (nebo tlakovou vodou s přisáváním abraziva – metoda Torbo, schválená pro čistění povrchu historických památek)

- tryskání vysokotlakou vodou

- tryskání pískem, struskou, ocelovou drtí s recyklací, korundem, suchým ledem viz Povrchové úpravy Tryskání

Vlastní aplikaci nátěrových hmot lze provádět :

- ručně, pomocí stětců, válečků ( u malých výměr)

- airless stříkací technikou rozpouštědlových i bezrozpouštědlových nátěrových

hmot. Pro aplikace je používána stříkací technika značky GRACO.

Nejčastěji používané nátěrové systémy pro aplikace v průmyslu :

kvalitní a osvědčené nátěrové hmoty Resimac, Gemite, Sigma, Hempel, Rembrandtin, Remmers. Není problém použít na konkrétní zakázku jakoukoliv jinou kvalitní nátěrovou hmotu podle přání zákazníka.

Poptávkový formulář

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu